Proč má v lásce smůlu?

V posledních letech se jí dlouhodobé vztahy vyhýbají obloukem. Sice byla zpěvačka Sheryl Crow (57) spojována s hudebníkem Ericem Claptonem (74) nebo hercem Owenem Wilsonem (50), ale nic jí nevyšlo příliš dlouho.

Také vás může zajímat ...

Milostný život jí prý negativně ovlivňují nepříjemné zkušenosti z minulosti. Těžké období zažila především v roce 2006. V té době totiž prožila nejenom rozchod s cyklistou Lancem Armstrongem (47), ale také jí diagnostikovali rakovinu prsu.

„Když mi řekli diagnózu a můj vztah se rozpadl, lidé tábořili venku, aby vyfotili Sheryl Crow na dně,“ svěřila se zpěvačka..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...