Proč Mareš šetřil na svatbě? Dostal kšeft za 4 mega!

Konečně do toho po dvou letech praštili! Jak dlouho jim asi idylka vydrží?

Novopečený ženáč Leoš Mareš (41) v tom umí chodit. Žení se už podruhé, a tak se rozhodl za druhou svatbu v pořadí už s druhou Monikou (36) tentokrát zbytečně neutrácet. A to i přes to, že se záhy dostal k velmi lukrativní nabídce moderovat novou řadu oblíbené pěvecké televizní soutěže SuperStar.

Hvězda jeho formátu si tak přijde za pouhých sedm večerů v průběhu května téměř na čtyři miliony korun. Proč tedy svatbu tak odbyl a oproti té první ho stála naprostý pakatel? Že by se mezi nimi vytratila láska ještě před obřadem? Samá voda!

Také vás může zajímat ...

To potvrdil i známý kněz Zbigniew Czendlik (53), který je měl dokonce původně přímo oddávat, ale nakonec kvůli Leošově rozvodu prvního vztahu nemohl.

Co ho zarazilo nejvíc? „V kostele byla hrozná zima a Monika měla skoro bačkůrky. Bylo hrozně dojemné, jak Leoš po obřadu poklekl a snažil se Monice zahřívat chodidla,“ práskl. Alespoň, že si skromnou veselku ve východočeské Litomyšli vynahradily obě hrdličky líbankami v daleké romantické Dubaji a krásná Monika (teď už) Marešová luxusními šaty z prestižní londýnské dílny Vivienne Westwood (76).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...