Proč máte pečovat o svůj krk a dekolt?

Je to zvláštní, ale ačkoli je jemná kůže na krku a v okolí dekoltu celkem jasným odrazem věku téměř každé ženy, přesto se na něj často v péči o tělo zapomíná. Začněte mu věnovat trochu víc pozornosti právě teď!

Rozhodně není řešením zakrývání v podobě huňatých roláků, velkých náhrdelníků nebo pestrých šátků. Začněte to dělat tak, abyste se za svůj krk nemusela stydět.

Začněte používat speciální krém

Právě proto, že je pokožka v okolí krku velmi jemná a slabá, podléhá daleko více stárnutí než třeba kůže na vašem břiše nebo stehnech. Proto vám nesmí doma v koupelně na poličce chybět krém právě na tuto partii. Mažte se s ním denně, a to od dekoltu až po okraj vaší čelisti vždy směrem nahoru.

Také vás může zajímat ...

Tím totiž ještě více eliminujete nežádoucí vytahování slabé kůže.

Nezapomeňte se dostatečně chránit

V horkých slunných letních dnech je více než kdy jindy zapotřebí chránit se před nebezpečnými UV paprsky. To samé platí i o vašem krku. Pořiďte si ještě jeden krém, který ve svém složení bude obsahovat potřebné UV filtry. Stejně vám poslouží i speciální make-up s touto ochranou. Pokud ale už nechcete utrácet za další kosmetiku, natřete se alespoň obyčejným opalovacím krémem.

Nic totiž neurychlí stárnutí kůže tak rychle jako samotné sluneční paprsky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...