Proč miláček hvězdy Ulice trpí?

Představitelku hokynářky Nyklové v seriálu Ulice, herečku Jaroslavu Obermaierovou (74), nebylo léta možné vidět bez její lásky, krysaříka jménem Paris.

Ta se koncem loňského roku odebrala do psího nebe. Aktuální Jarčin přírůstek, čivava zvaná Vašík, nemá ještě ani rok a těžce nese, když se od něho herečka vzdálí. To pak pláče. Což je problém, protože herečka byla zvyklá Paris brát všude s sebou.

Také vás může zajímat ...

Nyní se jí opět rozběhla práce, budou se natáčet další díly Ulice, a k tomu by měla účinkovat v muzikálu Láska nebeská, takže nezbývá než doufat, že si Vašík zvykne. „Je strašně krásný a je na mě hodný.

Bohužel nemá moc rád mužský a spíš jde k ženským a bojí se, tak je zatím na mně závislý,“ říká Obermaierová s tím, že se pejsek zatím ještě nesžil ani s jejím synem Jaroslavem (39).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...