Proč mlží o příteli?

Když se herečka Malvína Pachlová (29), kterou diváci znají coby servírku Šárku ze seriálu Ulice, rozešla s přítelem, dokázala to ututlat téměř rok.

A stejně tajnůstkářská je i nyní ohledně své nové lásky. Jenže co tím krásná blondýnka sleduje? Podle některých tím kryje, že je zadaný. Jenže teď se začíná šuškat, že je všechno úplně jinak!

Také vás může zajímat ...
Nestydí se ukázat svou přirozenou tvář.

Malvína je prý ve skutečnosti stále sama a řeči o tajemném příteli a o tom, jak je šťastná a zamilovaná jsou jen dobrý maskovací manévr. Lže údajně proto, aby si zajistila klid.

Protože je už roky na očích veřejnosti, dostává samozřejmě desítky dopisů a mailů od mužů, kteří by se rádi viděli po jejím boku. A pokud ví, že je nezadaná, tlak na ní se jen stupňuje. Možná tak Pachlová objevila geniálně jednoduchý trik, jak si ctitele alespoň částečně držet od těla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama