Proč mnohé muže tolik odrazuje?

Její osobnost má tolik vrstev, že se v ní těžko někdo vyzná. Dokázal to její přítel Honza? Soudě podle nedávných slov herečky k tomu má dost daleko.

„Ještě nenastal moment, abych si byla jistá, že s tím člověkem chci strávit zbytek života,“ vyjádřila se ohledně svatby. Tak odpovídá žena, která strávila týden ve tmě, aby lépe porozuměla své duši, plave v ledové Vltavě, leze po skalách a tak všelijak koketuje s hranicemi svých možností.

Také vás může zajímat ...

Má za sebou brzké zkušenosti s alkoholem i drogami, ovšem coby doktorka Vlčková v seriálu Sestřičky Modrý kód opilost příliš věrohodně nezahrála. A to je dobře, snad na tenhle nežádoucí stav už po letech zapomněla.

Rány osudu

Ještě toho trochu. Tvrdá práce, kterou Kristýna Frejová na poznání své osobnosti odvádí, by mohla rázem přijít vniveč. Možná už na hodně věcí přišla. „Zjistila jsem, že stále žiju tak, jak se to ode mě očekává, a ne tak, jak chci já.“

Vyrovnat se s depresivními stavy a ranami osudu, kdy jí zemřela maminka, herečka Věra Galatíková (†69) či ji opustil otec její dcery Rachel (15), muzikant Jakub, nebo byla přepadena v centru Prahy a málem přišla o život, to všechno dá hodně práce zpracovat, případně vytěsnit.

Kristýna na to jde všemi prostředky, pobyt ve tmě si chce zopakovat za rok, kdy jí bude padesát.

Tvrdá
i zranitelná

Tvrdost, kterou si naordinovala, má ovšem i vedlejší účinky a je si jich vědoma. „Asi jsem v sobě potlačila ženskou energii,“ přiznává. Na svou ženskost nerezignovala, ale stalo se z ní něco, čeho se muži obávají.

„Jakási vnitřní síla, před kterou mají respekt,“ odhaluje problém. Když se k této vlastnosti přidá ještě obava ze zklamání, vypadá to, že svatby se jen tak nedočkáme. „V určitém věku a po určitých zkušenostech se člověk bojí jít do vztahu po hlavě.“ Už prý si nechce nechat ublížit, zažít, že ji ten druhý pošle ke dnu a zradí ji.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama