Proč mu jeho děti vyhlásily válku?

Herce Miroslava Etzlera (53) od sebe drsně odstřihly jeho dvě dcery. Markéta (25) a Magdaléna (22) svého tátu totálně ignorují! Nedokázaly překousnout narození nového bratříčka Samuela (4 měs.), kterého mu porodila přítelkyně Helena Bartalošová (36).

Herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě a hvězdě nového muzikálu Trhák tak zbyly jen oči pro pláč. Najdou k sobě ještě někdy cestu, nebo už jsou vzájemné vztahy nenávratně zničené? Rozpadá se mu rodina pod rukama?

Také vás může zajímat ...

Drsně ho odepsali dcery i starší syn!

Etzler ke svým dcerám v minulosti hledal dlouho cestu. Po čase mu odpustily a přijaly ho na milost. Dnes je všemu jinak a vyhlásily mu tichou válku. Obě s ním prý nemluví a ignorují ho. „Bohužel to holky nedaly a nestýkáme se. Mrzí mě to a věřím, že to časem pochopí. Je mi jasné, že mají pocit, že jsem se na stará kolena zbláznil. Ale já jsem opravdu šťastný.

Bůh mi seslal anděla v podobě mého nejmladšího syna a já si to užívám,“ řekl hrdě. Syn Kristián (18), kterého má ze vztahu s herečkou Zuzanou Bydžovskou (57) už tátu odepsal úplně. Neodpustil mu, že jeho mámu kdysi nelítostně opustil kvůli herečce Vilmě Cibulkové (55), se kterou byly ke všemu kolegyně. „S Kristiánem se to už asi bohužel nikdy nespraví.

Je to moje vnitřní velká bolest a nechci se o tom bavit. Ale narodil se z velké lásky a doufám, že bude šťastný,“ sdělil Etzler. Když se syn v minulosti potýkal se závislostí na drogách, snažil se ho podpořit.

Ale jejich vztah se tím nespravil.

Co ho zachránilo od finanční krize?

Za svůj život byl poměrně plodný, a tak na své dcery a syna prý platil hodně vysoké alimenty. Pomyslný trn z paty mu vytáhla show Tvoje tvář má známý hlas, ve které si přišel na milion korun. Byl to lukrativní kšeft, který ho zachránil od finanční krize. Dokáže se postarat o Samuela?

„Já jsem byl vždycky hračička, proto také mám čtyři děti, což je ten nejlepší důkaz mé hravosti,“ řekl s úsměvem. Z malého Samuela je pořádně na větvi. „On je takové zázračné dítě, protože už teď se na celý svět pořád jenom usmívá a září z něj pohoda. Víte, on spí dvanáct hodin a k radosti mu stačí třeba jen pohled na vodu, jak se hýbe, a je naprosto spokojený.

Prostě je to dítě, které má rádo život,“ vychvaluje si své v řadě čtvrté otcovství herec, který si uvědomil, že svým třem předešlým dětem se takhle nemohl věnovat.

Lituje toho?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama