Proč musela manželka Pepy Vojtka Jovanka dva měsíce po porodu do práce?

Koncem června manželka rockera Josefa Vojtka (51) Jovanka (37) porodila syna Alberta (2 měsíce), ale už musí pracovat! Žene ji snad Pepa do práce, aby měli víc peněz? Nikoliv! Jovanka se prý rozhodla sama.

Má totiž „kancelář“ přímo v domě svých rodičů. A tak zvesela přijímá objednávky do svého kosmetického studia. „To je výhoda toho, když máte kosmetický salon v domě rodičů, klientky si mě už žádají,“ nechala se slyšet Vojtková. Nezanedbává tím ale výchovu svého syna?

„Kdykoliv je potřeba, není problém si k němu odskočit, mám to dobře zařízené. Bez hlídací a obětavé babičky by to ale nešlo,“ vysvětluje. A jak se do výchovy zapojuje svérázný rocker? Nechává svou rodinu pořád doma nebo také přiloží ruku k dílu? To se zatím můžeme jenom dohadovat.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...