Proč musí oba znovu do nemocnice?

Manželé Krampolovi za sebou mají těžký rok, jejich potíže ne a ne skončit. Oba totiž musí být znovu hospitalizovaní v nemocnici. Jak Hana (58), tak Jiří (81) mají velké bolesti pohybového aparátu, proto budou muset podstoupit operaci.

Také vás může zajímat ...

Ta prý proběhne ve stejný čas, dokonce prý i ve stejné nemocnici. Budou snad spolu i ve společném pokoji? Herec už se těší na umělá kolena, protože ta svoje už má za léta v katastrofickém stavu. „Mám obě kolena v pr..li, v lednu nebo v únoru půjdu na operaci. Mám těžkou artrózu, tak se nedá nic dělat. Bude trvat šest neděl, než mě zase dají dohromady, ale už je to třeba.

A Hance musí ve stejném období předělat klouby, nohu a rameno, to jí zkazili v nemocnici, kde jí to dělali,“ řekl Krampol.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...