Proč muži tajně čtou ženské časopisy?

Také vás fascinuje, jak se váš muž pohoršeně dívá, co to zase čtete za časopis? A pak ho načapáte, jak si ho nenápadně čte také? Co tam muži hledají?

Ženské časopisy muže fascinují. Dnešní muži zkoumají, jaká že je ta jejich role vůči ženám, a možná se o tom bojí mluvit s partnerkou, tak to nenápadně zjišťují z časopisů.

Také vás může zajímat ...

Je čtení ženských časopisů pro muže povyražením, nebo se o nás chtějí něco dozvědět, ale za nic na světě to nechtějí přiznat?

Je zajímavé, že ženy si mužské časopisy, kde jsou pěkná auta, elektronika a rady pro muže, prohlédnou rády a nestydí se za to. Tak proč s tím muži dělají tajnosti?

Proč se za to stydí?

Jedno je jisté. Muži nás čtou. I když se za to většina z nich stydí, dělají kolem toho cavyky, mrtvé brouky, nebo naopak frajery, že jich se nic takového netýká, opak je pravdou.

Muži, kteří čtou ženské časopisy, se chtějí o ženách a i od žen něco dozvědět. Muži tak hledají odpovědi na své vlastní obavy, strachy i touhy po naplněném životě, pozornosti, přiblížení a po ženě. Ale jinak je klidně nechme při tom, že si čtením jen krátí dlouhou chvíli.

Síla silnější než poklopec

V časopisech pro ženy se muži sice něco dozvědí, ale sami sebe tam nenajdou. Muž potřebuje najít sám sebe, objevit svou sílu a vizi, která přesahuje jeho poklopec, a touží právě po takové ženě, jejíž potřeby, touhy, hodnoty a pohled na život se shodují s jeho cestou a směrem. Muž, který nemá směr a vizi, je jako kapitán lodě bez kompasu, který nezná svou loď.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...