Proč na něj útočí televizní fanoušci?

Na populární pořad Karla Šípa (73) Všechnopárty se snesla palba kritiky. Diváky milovaný bavič si vykoledoval celou řadu nevybíravých poznámek na svůj pořad a hlavně na své chování. Diváci mu vytýkají styl moderování, ale také neschopnost, vulgarismy a nepřipravenost. Nelíbí se nové studio, nová znělka, ale ani sám moderátor.

„Proboha, již delší dobu je tento pořad naprosto strašný,“ domnívá se divák. „Ze zajímavého rozhovoru dělá naprostou frašku. Divák se nedozví nic, jen sleduje, jak neschopný moderátor hosta pořád shazuje a opravuje.“ Jiným vadí, že Šíp nenechá hosty mluvit, skáče jim do řeči a neudrží notu myšlenky. Více diváků si všimlo, že Karel má opakovaně problémy se sluchem.

Také vás může zajímat ...

Že se opakovaně ptá, i když diváci všemu rozuměli. Pořadu určitě neprospěla výměna režiséra. Všechnopárty má pořád vysokou sledovanost.

Jenže se množí názory, že by pořad měl skončit, než bude moderátor opravdu trapný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...