Proč najednou utekl ze seriálu?

Proslul rolemi charakterních chlapíků, kteří se jen tak něčeho neleknou, ba dokonce státníků, vedoucích lid, dabuje hrdiny bez bázně a hany, teď ale herec Jiří Štěpnička (73) žádnou velkou nálož odvahy neprojevil.

Utekl téměř ze dne na den ze seriálu Sestřičky Modrý kód, kde hrál exprimáře Bojana, čímž producentům, a zejména scenáristům zamotal hlavy. Ač jsou všichni kolem natáčení testováni na koronavirus, herec podlehl strachu, že si ho zákeřný virus najde.

Také vás může zajímat ...

„Opravdu jsem se bál, že se nakazím, a protože tahle nemoc je nevyzpytatelná, nechtěl jsem tomu jít naproti,“ vysvětlil herec, proč utíká v okamžiku, kdy se měla točit velká scéna jeho seriálových narozenin. Už před časem se odstěhoval z Prahy na chalupu, kde se uzavřel prakticky v izolaci.

Producentům Sestřiček nezbylo než náhlý odchod akceptovat a popřát hereckému bardovi hodně zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama