Proč narychlo mizí z Ordinace?

Doktor Karel Rytíř odjede do Paříže. Takové je náhradní řešení, o které požádal představitel jedné z hlavních rolí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Miroslav Etzler (54). „Chci si udělat takové seriálové prázdniny,“ prozradil s tím, že hlavním důvodem odchodu je rodinné zázemí, které už dlouhou dobu zanedbával.

Chce se věnovat synovi Samuelovi, kolem kterého se točí celý jeho svět, a své milované partnerce, Heleně Bartalošové (37). Bude se víc věnovat divadlu a těší se na oddych od lékařského prostředí, které moc nesnáší.

Také vás může zajímat ...

Jak velký vliv na dočasný odchod ze seriálu měl tlak manželky a možná i obava z dalších vztahových úletů svůdníka Miroslava, to se lze jen dohadovat. A těšit se, až se MUDr. Rytíř zase rozhodne z Paříže vrátit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...