Proč nechce partnera?

Hereččin syn se odstěhoval k přítelkyni a ona se najedou vrací z práce do prázdného bytu. Hvězda seriálu Ulice JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (74) má po dlouhé době čas jen sama pro sebe.

Starala se o něj a dávala mu všechno, co mohla. Hvězda reklamy sesterského časopisu Můj čas na kafíčko Jaroslava Obermaierová (74) je ale najednou sama. Její syn Jaroslav (40) se údajně nedávno odstěhoval ke své přítelkyni, a tím pádem po letech opustil maminčino hnízdo.

Také vás může zajímat ...

Jaroslav si v minulosti prošel mnoha závažnými onemocněními. Dodnes ho trápí problémy s dýcháním a také psychické potíže. Na matku byl Jaroslav fixovaný a možná proto jí tolik překvapilo, že se od ní odstěhoval.

Přeje mu normální život

Na jednu stranu je ale Obermaierová ráda, že si její syn našel hodnou přítelkyni, která se o něj postará. Dlouhou dobu se totiž bála, aby její syn náhodou nezůstal celý život u maminky. Jí by to samozřejmě nevadilo, ale pro svého syna chtěla normální život po boku milované ženy, se kterou bude mít vztah.

Jaroslavův život se nyní ubírá konečně tím správným směrem a Obermaierovou to těší. Syna může samozřejmě kdykoli navštívit, o tom není sporu. Na druhou stranu je ale teď ve svém pražském bytě sama.

Práce ji drží nad vodou

Osamělé večery ji příliš nebavily, proto si přednedávnem pořídila pejska. Tím pádem ji po příchodu domů alespoň někdo přivítá. Nicméně čtyřnohý domácí mazlíček Jaroslavě pochopitelně nenahradí lidskou přítomnost.

Ještěže pracuje na seriálu Ulice a do toho hraje v několika divadelních hrách. Nebýt práce, nejspíš by herečka neměla moc do čeho píchnout, a tak se bojí, aby o ni nepřišla.

Sama Obermaierová už několikrát pronesla, že herectví je její vášní a nemohla by bez něj fungovat. Teď by ale mohla v práci zvolnit a užít si čas sama pro sebe. Přece jen už neživí dvě osoby.

Najde si k sobě partnera?

Nemusí se tedy už v práci tolik otáčet. Ale s kým by ten volný čas trávila? Možná si díky samotě uvědomí, že sama už být nechce. Herečka byla za celý svůj život vdaná jen jednou, a to za Richarda Čecha, který se živil jako číšník a taxikář.

Na herečku byl tehdy hrubý, byl jí snad i nevěrný, a nezajímal ho údajně ani jejich společný syn Jaroslav. Obermaierová o něm dodnes mluví jako o největším omylu svého života.

Možná proto má teď o všech mužích špatné mínění. S jedním si totiž užila své a údajně jí to tak akorát stačilo. Její názory byly vždy rázné a herečka si za nimi stála.

Začne od začátku?

Tohle je ale přeci jen jiná situace. Momentálně nemá o koho pečovat, a pokud není v práci, její společenský život chřadne. Časem možná sama změní postoj ke vztahům a dá ještě nějakému muži šanci.

V mnoha ohledech by jí to mohlo usnadnit život, alespoň by se měla o koho opřít. Uvidíme, co oblíbené herečce nový životní start přinese. Její osudová láska je třeba blíž, než si myslí, a postupem času si k ní najde cestu

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...