Proč nechce trávit čas doma?

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (29) rozhodně není typem ženy, která by trávila celé dny doma a pouze se starala o tom, aby měli děti co jíst a manžel měl naklizeno, vypráno a vyžehleno.

Naopak je i coby dvojnásobná maminka stále aktivní. „Jsem akční člověk, nerada sedím doma na zadku, teda, to už ani neznám,“ říká o sobě Krejčíková, která se svými dětmi chodí často ven a ráda se s nimi také fotí.

Také vás může zajímat ...
Coby maminka je velmi aktivní a nechce být jen doma.

Nebojí se navíc ani kojení před zraky cizích lidí. „Za doby mých rodičů a prarodičů, většinou chodily ženy s miminama ven od kojení do kojení, poněvadž nebylo úplně zvykem kojit na ulici,“ vysvětluje herečka, která je ráda že se změnilo.

A vůbec jí nevadí, že kojící ženy na veřejnosti jsou často terčem kritiky. Vnímá to totiž jako přirozenou součást mateřství, o kterou se nechce nechat ochudit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...