Proč nemá žádného muže?

1Není žádným tajemstvím, že se Chantal Poullain (63) dosud nevyrovnala s rozchodem s milovaným Bolkem Polívkou (70). Její city k bývalému muži, s nímž má jediného syna Vladimíra (30), nejsou ale zdaleka jedinou překážkou, která jí už mnoho let brání v navázání stálého vztahu. Herečka je v současné době stále sama a zdá se jako by na lásku úplně zanevřela.

Syn byl vždy přednější

Také vás může zajímat ...

Od rozvodu s Polívkou uplynulo letos už neuvěřitelných sedmnáct let. „Život jede hrozně rychle. Nejdřív jsem byla sama se synem a na sebe jsem vůbec neměla čas,“ svěřila se herečka proč si po rozvodu nenašla stálého partnera. Nějaké pokusy prý ale proběhly. Chantal se podle svých slov snažila, a párkrát dokonce měla pocit, že by to mohlo být konečně ono, jenže to nakonec dopadlo docela jinak.

Navíc, když byl syn ještě malý, byl vždycky na prvním místě, což prý mužská hrdost a ješitnost jen těžko přijímala.

Herečka tak naznačila, že se její potencionální partneři většinou špatně vyrovnávali s tím, že pro ni nejsou vším a že je pro ni důležitější dítě.

Hledá Polívku

Když byl Vladimír o trochu starší, potom se ukázalo, že se muži Chantal tak trochu bojí, a to trvá do jisté míry vlastně až dodnes. Herečka navíc tvrdí, že vlastně ani nemá moc času, aby do nějakého vztahu investovala. U mužů, které potkala, jí prý chybí pocit bezpečí, který hledá. Nebo prý byli zase příliš majetničtí.

Zdá se, že víc, než cokoli jiného, hledá herečka spíš druhého Bolka Polívku, který jí stále velmi schází. Je zřejmé, že dokud se Chantal nevyrovná se svou minulostí a nesrovná si v sobě city k bývalému manželovi, nebude nejspíš schopná nového partnera najít.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...