Proč nemůže najít toho pravého?

Herečka ANNA SLOVÁČKOVÁ (25) stále statečně bojuje s rakovinou prsu. Málokdo ale ví, jak to má nyní ve svém milostném životě. Je už konečně šťastně zadaná, nebo pořád čeká na toho pravého?

Většina lidí ji dlouhou dobu znala jen jako dceru slavných rodičů. Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (25) ale postupem času všem dokázala, že žádnou protekci od maminky Dády Patrasové (64) a tatínka Felixe Slováčka (77) nepotřebuje.

Také vás může zajímat ...

Diváci ji mohou pravidelně vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárňuje zdravotní sestřičku Radku. Do toho hraje v divadle a má spoustu dalších projektů. Tuhle mladou a energickou slečnu ale přednedávnem srazila na kolena zákeřná rakovina prsu.

Slováčková ale nepodléhala panice, rychle se zvedla a rozhodla se s nemocí bojovat. Má za sebou chemoterapie, náročnou operaci, při které lékaři odstranili nádor, a nyní užívá speciální léky, jež ji mají doléčit.

Pořád si stojí za svým

Je logické, že v takových těžkých chvílích neměla Anička na lásku ani pomyšlení. Její stav všechny její blízké pořádně vyděsil, nejvíc její rodiče, kteří se báli těch nejčernějších scénářů. Nicméně ani předtím ale její milostný život nebyl zrovna nejrůžovější.

I přesto, že je Anička mladá a krásná slečna, na lásku má celkem pesimistický pohled, jak ona sama tvrdí. Na skutečné souznění mezi mužem a ženou totiž nevěří, protože se podle ní v dnešní době jen všichni podvádějí a lžou si do očí.

Tento pohled a názor pravděpodobně ovlivnili i její rodiče, kteří neměli, zvlášť v poslední době, zrovna ideální vztah.

Nevěry na denním pořádku

Dáda Patrasová a Felix Slováček už spolu několik let nežijí. Přesto jsou ale stále oficiálními partnery. Felix Dádu před více než šesti lety opustil kvůli své milence Lucii Gelemové (37), se kterou nyní žije. Není to ale zdaleka jeho první milenka.

Patrasovou měl během jejich manželství podvést mnohokrát. Dáda se to dozvěděla teprve před pár lety a byla v naprostém šoku. Nejhorší na tom pro ni údajně bylo to, že o tom věděli všichni jejich společní přátelé, ale nikdo jí nic neřekl.

Když se to dozvěděla Anička, pochopitelně začala mít o mužích jiné mínění. Tatínek pro ni byl vždy symbolem toho správného chlapa, ale v tu chvíli se tato představa asi nenávratně rozpadla.

Její vztahy rychle končily

Ještě před tím, než Anička onemocněla, několik partnerů měla. V roce 2017 randila s pohledným majitelem pizzerie Filipem Papežem (29), kterého poznala v jeho podniku. Slovo dalo slovo a nakonec se ti dva dali dohromady.

Anička ho ale téměř rok tajila, údajně pro jeho dobro. I když do něj byla zamilovaná, pořád na tečnou lásku nevěřila. Proslýchá se, že s Filipem odmítala řešit jejich společnou budoucnost, jako je svatba a děti. Jemu její pesimistický pohled na věc asi začal vadit a koncem roku 2018 se rozešli.

I tak to ale byl Aničky snad nejdelší vztah. Potom už to šlo dost z kopce. Téměř hned po rozchodu si nabrnkla neznámého hokejistu, ale ani tenhle vztah dlouho nevydržel. Po několika měsících nebylo po lásce ani vidu, ani slechu.

Líbil se jí kolega?

Od té doby byla herečka dlouho sama. Chtěla se vypořádat se svou nemocí a postavit se na vlastní nohy. Do toho i nadále natáčela Ordinaci, kde se velmi sblížila se svým kolegou Ivanem Luptákem (34). Pojila je milostná dějová linka a šuškalo se, že Aničce se Ivan líbil i ve skutečnosti.

Dělala si snad nějaké naděje? Pokud ano, musela být hořce zklamaná. Ivan totiž nedávno veřejně prohlásil, že ho přitahují muži, a dokonce má i přítele. Slováčkové nezbylo nic jiného než se s tím smířit a zůstat s Luptákem pouhými přáteli.

Změnila nemoc její názor na lásku?

Před pár lety na pravou a čistou lásku nevěřila, byla spíše realistka a podle ní v dnešní době lidé slovem „láska“ jen plýtvají. Jak to ale má dnes?
tečnou lásku nevěřila.

Proslýchá se, že s Filipem odmítala řešit jejich společnou budoucnost, jako je svatba a děti. Jemu její pesimistický pohled na věc asi začal vadit a koncem roku 2018 se rozešli. I tak to ale byl Aničky snad nejdelší vztah. Potom už to šlo dost z kopce.

Téměř hned po rozchodu si nabrnkla neznámého hokejistu, ale ani tenhle vztah dlouho nevydržel. Po několika měsících nebylo po lásce ani vidu, ani slechu. Líbil se jí kolega? Od té doby byla herečka dlouho sama. Chtěla se vypořádat se svou nemocí a postavit se na vlastní nohy. Do toho i nadále natáčela Ordinaci, kde se velmi sblížila se svým kolegou Ivanem Luptákem (34).

Pojila je milostná dějová

Změnila zákeřná rakovina nějak její pohled na věc?

Po tom všem, co si s nemocí musela zažít, by si přece jen zasloužila někoho, kdo by bezpodmínečně stál po jejím boku a miloval ji. I samotné Aničce možná došlo, že i ona může zažít to, co většinu svého života tak bojkotuje.

Ona sama tvrdí, že jí zákeřná nemoc zatím víc věcí dala, než vzala. Doufejme, že přišla i na to, že bez partnera je vše vždycky smutnější. Budeme jí tedy držet palce, aby jí v milostném životě potkalo víc štěstí, než tomu bylo doposud.

Na každého někde čeká ta druhá polovička, stačí jen otevřít své srdce a nezavírat před příležitostmi oči.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...