Proč nemůže vystát svou mladší kolegyni

Herečky Eva Holubová (61) a Dana Morávková (48) patrně nebudou v soukromí kamarádky. Naznačil to nedávný spor na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 si postěžovala, jak je smutné hrát v divadlech před omezeným počtem diváků. „Má cenu vůbec rozsvěcet?“ ptala se Morávková svých příznivců. To ale herečku ze Slunečné pořádně vytočilo. „To ve vás nevyvolá optimismus,“ podotkla Holubová s tím, že je třeba vidět „sklenici vždycky poloplnou, a ne poloprázdnou“.

Holubová dává do svého výkonu vše.

Sama nemá problém vystupovat byť jen před hrstkou diváků. „My jsme si řekli, že do toho dáme všechno, abychom potěšili,“ nesnižuje kvalitu svého hereckého umu. Dokáže si vážit skutečnosti, že už nemusí sedět jen doma, ale už se může věnovat své milované profesi. Sice
omezeně, ale může

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...