Proč nesmí na plastiku?

Příští rok oslaví Vendula Pizingerová (49) padesátku, a přestože by jí tento věk hádal asi jen málokdo, čas a prožité strasti se jí přece jen nesmazatelně vepsaly do tváře. Kdo by si myslel, že zub času bude ředitelka Kapky naděje řešit s pomocí plastických chirurgů, ten by se velmi mýlil.

Ona sama by se třeba k podobným metodám odhodlala, ale manžel, Josef Pizinger (32) jí jakékoli invazivní zákroky nekompromisně zakázal. „Můj manžel není otevřen vylepšením, a tak doufám, že je nebudu ještě dlouho potřebovat,“ vysvětlovala. Z toho důvodu Vendula dře v tělocvičně a dbá o sebe jak to jde. Sama říká, že na sobě pracovat prostě musí, protože je tu prý poločas rozpadu.

Také vás může zajímat ...

Je si dobře vědoma, že nikdo z nás nemládne, jen by možná uvítala, kdyby mohla využít některé ze snazších cest, jak mladistvějšího vzhledu dosáhnout. Vždyť náročné výlety, které s mužem podniká, jsou pro ni často velmi vyčerpávající a dřít pak musí i v jejich mezidobí.

O poslední trekové dovolené, kterou strávila na Reunionu s batohem na zádech bez legrace prohlásila, že je ráda, že ji vůbec přežila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...