Proč o ni její blízcí mají takový strach?

Herečka Tereza Brodská (52), kterou v současnosti pravidelně vídáme v seriálovém hitu Slunečná se v poslední době začíná často nořit do minulosti. Možná až moc.

Fanoušci sice oceňují, když se s nimi herečka podělí o snímky z dětství nebo o rodinné vzpomínky, její okolí ale začíná být trochu znepokojeno tím, že bývá občas až melancholická.

Také vás může zajímat ...

A vlastně se jejich obavám není co divit. Vzhledem k jejím dědičným sklonům k depresím jsou obavy jejích blízkých pochopitelné. Strašák toho, že i u ní propukne nemoc, která už dlouhé desetiletí ničí její rodinu, totiž kolem ní stále obchází.

Po slavných rodičích sdělila velký umělecký talent

Špatné geny jsou neúprosné

Stačí se podívat na to, jaké zatížení si Tereza nese ve svých genech. Její otec, slavný herec Vlastimil Brodský (†81) se v roce 2002 zastřelil poté, co už nedokázal dál vzdorovat svým depresím. A se stejným psychickým onemocněním se potýká i Terezin bratr Marek Brodský (61).

Ten se dokonce nechal slyšet, že jediný rozdíl mezi ním a jeho otcem je pouze v tom, že on ještě sebevraždu nespáchal. Kvůli tomuto výroku dokonce na čas vztahy mezi slavnými sourozenci velmi ochladly. To všechno už je samo o sobě hodně znepokojující.

Když se k tomu ještě navíc připočítá degenerativní onemocnění mozku její matky, ikony československého filmu Jany Brejchové (80), je jasné, že jakýkoliv náznam nevyrovnanosti Terezino okolí právem znepokojuje. Všichni ale přesto doufají, že se jí nakonec podaří prokletí proslulého hereckého rodu prolomit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama