Proč obětovala Badinková kvůli dětem své přátele?

Jediné, co poslední dobou blonďatá herečka a hvězda Ordinace Michaela Badinková (38) zná, je kolotoč mezi natáčecím ateliérem a svojí rodinou. Vytváření rodinného tepla pro svého několikaletého partnera herce Jana Teplého ml. (41) a dvě malé dcerky Evelínku (6) a Emílii (3) prý podle jejích slov nikdo cizí vytvořit nemůže.

Proto zůstává Míša raději doma a hodila přes palubu své milované přátele? Opravdu jí to takhle vyhovuje? „Někdy mám pocit, že dřív jsem měla víc kamarádů. Že jsem jimi byla více obklopená,“ svěřila se smutná herečka s tím, že za to může péče o děti a že kamarády velmi postrádá.

Své dvě princezny by samozřejmě za nic na světě nevyměnila, ale neunáhlila se trochu, když se rozhodla založit rodinu? Přijde teď vysněná změna, když Evelínka nastupuje do školy a malá Emilka zase do školky?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...