Proč od Morávkové věčně utíká její manžel?

Oblíbená herečka Dana Morávková (46) už vážně neví, co si má počít se svým manželem, hudebním skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem (54). I když totiž bydlí v přepychovém podkrovním bytě v pražských Vršovicích, často prchá od své rodiny pryč.

Už mu nestačí ani vlastní pokoj, který si upravil jako nahrávací studio. Dana tak zůstává doma se synem Petrem (19) většinou sama. Kam od ní její drahá polovička neustále odchází a proč? Důvodem je údajně jeho práce. Na tu se totiž musí prý maximálně soustředit a na to doma zřejmě nemá prostor. Jezdí tak několikrát týdně do domu svého dědečka.

Také vás může zajímat ...

Jak ale vysvětlit jeho věčné výjezdy na kole a motorce bez rodiny?

Vypadá to, že Petr potřebuje spíš volnost…

Už se skoro vůbec nepotkávají

Přitom spolu na veřejnosti i v rozhovorech vždy působí jako dokonalý pár bez sebemenší chybičky. Jenže není to právě tím, že spolu moc společného času netráví? Dana se netají tím, že si libuje v organizovaném chaosu. Stmelit tak její čas společně s tím Petrovým určitě není snadné. A on dá v konečné fázi stejně přednost osamělým projížďkám.

Jediné společné chvíle se tak scvrkly na drobné cestování po exotických dovolených. Ještě že je Dana zvyklá z dívčích let, kdy se profesionálně věnovala krasobruslení, baletu i gymnastice, zatnout zuby: „Proto, že jsem dělala vrcholový sport, to ustojím a nesesypu se. Je důležité jít dál.“ Mluvila o práci?

Spíš ji už dost možná začíná ubíjet tohle poloviční manželství.

Sama se prý často ocitá na tenkém ledě. Bojí se, že muže ztratí?

Přiznala sexuální útok

Aspoň že se hvězda seriálové Ordinace může prozatím realizovat jinde. Kromě vlastních návrhů luxusních kabelek i v diskusním pořadu Tenký led Dany Morávkové, kam si zve hosty různých profesí. A často se otevřeně rozpovídá i o svých zážitcích. Vyplulo tak na povrch, že jen tak tak utekla sexuál- nímu napadení.

„Ten pán mě pozval na večeři a tam mi řekl, že mě musí pořádně poznat,“ vzpomíná herečka na to, jak byla kdysi naivní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...