Proč odešel z veřejného života?

Je vážně nemocný? Jan Kanyza (72) podle tvrzení svých přátel ještě před půl rokem prohlašoval, že by chtěl získat nějakou velkou filmovou nebo seriálovou roli. Byl čilý, plný života a nechyběl na žádné dobré party.

Uplynulo ale pár měsíců a skoro všechno se údajně změnilo. Kanyza už skoro nevychází ven a s nikým se nechce bavit. Co se s ním děje? Na to se ptají nejen jeho přátelé, ale i fanoušci. Není divu, že si všichni začali myslet, že ho trápí vážná nemoc.

Také vás může zajímat ...

Do ústraní se nestahuje člověk, který má tak rád společnost. Jenže Kanyza si své chování vysvětluje tak, že zkrátka zlenivěl. Tvrdí, že už ho z domova dostane jenom máloco. Jeho manželka Žofie (69) tvrdí, že ho ubíjejí dnešní podmínky, ve kterých musejí herci hrát.

Divadla totiž údajně dávají čím dál méně peněz, ale přitom po hercích chtějí čím dál více práce. A stejně tak je to u filmu nebo v seriálech. Navíc jsou prý starší herci oproti mladším ve všem znevýhodňováni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...