Proč odmítá svatbu s partnerem?

Zdá se, že se dalšího posunu ve vztahu s Kryštofem Kubínem (33) herečka známá ze seriálu Ulice či Modrý kód Berenika Kohoutová (29) bojí.

Jak jinak si totiž vysvětlit, že otevřena přiznala, že po tom, co mu přivedla na svět dceru Lolu, není svatba na pořadu dne? „Svatba bude, ale letos určitě ne,“ oddaluje jejich velký den. Možná je ale v tomto případě trochu vyděšená kvůli minulosti.

Také vás může zajímat ...
Bojí se kvůli tomu, že se jí zhroutilo manželství s Čechákem?

Manželství s Pavlem Čechákem (45) jí před lety nevyšlo podle představ a možná se bojí, že kdyby s Kryštofem skončila před oltářem, mělo by to na jejich vztah negativní vliv.

Pochvaluje si, že je Kubín skvělý otec

To ale nemusí nutně znamenat, že s ním nepočítá do budoucna. Naopak je s Kubínem evidentně spokojená a dokonce si i pochvaluje, jak skvělý je coby otec. A to je jistě velmi důležité, protože právě Lola je bezesporu aktuálně daleko větší důkaz jejich lásky než svatba.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...