Proč otálí s mateřstvím?

Bývalá hvězda Ulice PATRICIE PAGÁČOVÁ (31) nyní naplno pracuje a zjevně si to užívá. Údajně ji ale pořád trápí jedna věc. O co jde?

Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód, půvabná herečka Patricie Pagáčová (31), nevydrží ani chvilku bez práce. Kromě natáčení má také několik divadelních představení. Už nějakou dobu prý ale uvažuje, zda není ten pravý čas založit rodinu se vším všudy.

Také vás může zajímat ...

Může za to Bagárová

V letošní soutěži SuperStar byla jednou z porotkyň. I přesto, že zpívat neumí, výkony ostatních posuzovala zkrátka tak, jak se jí líbí. Díky pořadu se spřátelila se zpěvačkou Monikou Bagárovou (26).

Ta těsně před samotným finále porodila dceru Ruminku. Vypadalo to, že až soutěž skončí, Monika se s Patricií už stýkat nebude. Opak je pravda. Pagáčová pravidelně svoji novou kamarádku navštěvuje. Říká se ale, že za vším nestojí ani tak Monika, jako právě její malá dcerka.

Herečka se s ní neustále fotí a následně se tím chlubí na sociálních sítích. Nutno ale podotknout, že s malou holčičkou v náruči vypadá opravdu šťastně. Podobně si zamilovala děti Anety Krejčíkové (29). Mateřství by jí tak víc než slušelo. Proč už ale dávno sama nemá dítě?

Manžel si to nepřeje?

Mnoho jejích fanoušků si myslí, že je na to ten správný čas. Pagáčová ale nemá ráda, když jí cizí lidé mluví do soukromí a otázky podobného typu jí vždycky pořádně dokážou zvednout mandle. „Až budu těhotná, včas se to dozvíte.

Vůbec nechápu, jak může někdo řešit to, kdy otěhotním. To je snad moje věc, ne?“ rozčilovala se už několikrát herečka. Nejčastěji fanoušci také narážejí na to, zda to není chyba jejího manžela. „Ale tak třeba miminko nechce taťka, že,“ spekulují.

K tomu se už ale Patricie raději nevyjádřila. Že by to opravdu bylo tak, jak se už delší dobu spekuluje? Nebo to všechno přece jenom stojí na Patricii.

Zničila by si kariéru

Za vším je totiž podle mnohých strach. Pagáčová si údajně nechce zničit kariéru. Přece jen by musela skončit s veškerým natáčením a přerušit všechna divadelní představení. To by se režisérům asi moc nelíbilo.

A sama musí také moc dobře vědět, že do rozjetého vlaku se vždycky hodně špatně nastupuje. Bojí se nejspíš, že by ji po návratu z mateřské už nikde nechtěli. Biologické hodiny jí však tikají čím dál rychleji

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama