Proč Petr Rychlý skrývá svůj diář?

Stojí za tím snad milenka?

Herec ví, že by se měl více šetřit, zároveň ale nechce přijít o práci, která je v branži velmi nejistá.

Když seriálový primář gynekologie PETR RYCHLÝ (51) prodělal před lety infarkt, bylo mu doporučeno, aby se více šetřil a méně pracoval. Pravdou je, že herce tato příhoda změnila. Pochopil, že to bylo zřejmě varování, jakýsi zvednutý prst osudu, aby přestával odkládat svůj život na později a začal žít přítomností. Na druhou stranu ale přiznává, že nepolevil tak, jak by měl.

Práce má až nad hlavu, což ostatně dokládá i jeho nabitý diář. Ten, ale musí schovávat, protože by ho lékař určitě nepochválil. „Já naštěstí kardiologovi neukazuju svůj diář.

Můj ošetřující lékař pochopil, že se měnit nebudu,“ řekl Rychlý.

Rád by se odstěhoval

Také vás může zajímat ...

Herec si prý dopřává dva dny odpočinku. Tady v Čechách to ale není to pravé. Rychlý se totiž svěřil, že by se chtěl jednou přestěhovat na Sardinii. „Rád bych žil půl roku tam a půl tady,“ svěřil se s tím, že to ale zatím není možné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...