Proč Polívku do nové Tváře už nechtějí?

Brzy se začne natáčet další díl populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas, a kdo by čekal, že ho bude zase moderovat mladý a nadějný herec Vladimír Polívka (31), bude zklamán.

Nahradí ho ostřílený moderátor Ondřej Sokol (49) ve dvojici s vtipným Alešem Hámou (47). Vladimír kupodivu nezasedne ani v porotě. Přestože divaci si mladého Polívku pochvalovali, na Nově asi vyhodnotili, že je hlavní příčinou poklesu sledovanosti, který soutěž zaznamenala.

Také vás může zajímat ...
Zdá se, že televizní show bude líp fungovat s ostříleným moderátorem Ondřejem Sokolem (49).

Kromě toho má být nový, osmý díl soutěží všech vítězů minulých ročníků, a tím i setkáním nejvýraznějších osobností. A Vladimír do nejlepšího kruhu zasloužilých borců asi zkrátka nepatří.

Jedním z důvodů možná může být i to, že se objevil v nejpopulárnějším seriálu konkurenční televize – ve Slunečné. Odtud ovšem brzy zase zmizí. Odpověď dá až osmá Tvář. Bude tu opravdu mít stopku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama