Proč používat bambucké máslo?

Mít krásnou pokožku i během mrazivého zimního období? A skoro zadarmo? Poradíme vám, jak na to!

Pleť by měla vypadat zdravě v každém věku. Pokud i vy toužíte po mladistvé pleti, zkuste si aplikovat na obličej alespoň třikrát týdně trochu bambuckého másla. Obsahuje totiž řadu pleti prospěšných důležitých vitamínů.

Když vám bude vyhovovat, rozšiřte jeho použití také na vlasy.

Také vás může zajímat ...

Zdroj vitamínu A a E

Tento přírodní produkt je daleko šetrnější než drahé přípravky plné chemie. Obsahuje vitamíny A a E, které jsou přímo zázrakem pro vaši pleť! Vitamín A redukuje vrásky a pomáhá tak vyhladit vaši pokožku. Vitamín E oproti tomu napomáhá hydrataci. Proto je součástí také mnoha hydratačních krémů.

Léčí nepříjemné ekzémy

Bambucké máslo bojuje proti nejen proti kožním onemocněním, ale také proti nepříjemným ekzémům. Pleť se po nanesení másla celkově zklidní a díky mastným kyselinám v něm obsažených také postupně zahojí.

Zbavíte se tak snadno zarudlé pokožky a nepříjemného svědění. Celá řada mastných kyselin Mastné kyseliny mají v másle nejednu zásluhu. Kromě léčivých účinků vám také zajistí hladší a pružnější pleť. V bambuckém másle je celkem pět mastných kyselin.

Palmitová, stearová, olejová, linolová a kyselina arachidová. Právě těm tedy vděčíte za blahodárné účinky.

Konec ztvrdlým mozolům

Jestli pracujete hodně rukami, oceníte ještě jednu funkci bambuckého másla. Když si nanesete máslo na ztvrdlou kůži kdekoli na těle, postupně ji změkčí a zvláční. Mozoly tak nemají šanci a začnou mizet. Použít ho můžete také na tvrdé paty, suché lokty nebo prsty na nohách.

Pokud by vám bylo nepříjemné nanášet mastné máslo přímo na tělo, dejte si lžíci nebo dvě do koupele.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama