Proč proti sobě Štěpánová štve lidi?

Někdy mluví víc, než by měla

Reakce diváků ji zdrtily.

Nikdo nepochybuje o tom, že má herečka BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ (57) pořádně prořízlou pusu. O tom svědčí nejen její seriálové a herecké role, ale i to, jak a hlavně o čem mluví v soukromí! Nedávno si v pořadu Show Jana Krause neprozřetelně pustila pusu na špacír a obula se nejen do současného prezidenta Miloše Zemana, ale i do ministra financí Andreje Babiše!

„Naši zemi si ukrást nedáme. Ani tím pánem ze Slovenska,“ hrdě prohlásila. To se jí ale pořádně vymstilo! Reakce diváků jí zdrtily Diváci jí teď nemohou přijít na jméno! „Začněte se živit prací a poznáte rozdíl mezi vašima pomluvama a skutečností. Pomlouváte a peníze vám jsou od nás dobrý, že? Všichni komedianti, co nic neumí, jen žvaní,“ rozhořčil se jeden z diváků.

Tento komentář ale patří k těm slušnějším, které si musela Štěpánová vyslechnout.

Protože je to ale silná žena, kterou rozhořčení fanoušci ani negativní ohlasy neodradí, svůj postoj dala najevo ještě několikrát. Ale i to se jí v minulých týdnech pořádně vymstilo a nakonec ji negativní reakce na její názory zdrtily natolik, že si zrušila i vlastní webové stránky, kam jí přicházely desítky, ne-li stovky nadávek denně.

Také vás může zajímat ...

Stáhne se kvůli jejím odpůrcům nakonec i z veřejného života?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...