Proč rebel Hůlka dojetím pláče?

Tak takhle si soužití s malým miminkem zpěvák Daniel Hůlka (49) určitě nepředstavoval. „Podstatně se mi změnil život. Když jsem ji vzal poprvé do náruče, tak jsem to i já drsňák obrečel,“ chvástal se Daniel.

Jenže miminko není jenom o chování a jeho novopečená manželka Barbora (26) se o malou dcerku Rozárku musí zatím starat úplně sama. A důvod? Muzikálová hvězda má strach, že malému miminku při přebalování nebo umývání ublíží.

Také vás může zajímat ...

„Nechci ji sám koupat ani přebalovat! Je malinká a já se trochu bojím. Všechno zatím dělá manželka,“ přiznal se bez mučení Dan s tím, že ale doufá, že se všechno velmi brzy od své milované choti naučí. Momentálně na to bude mít dost času, protože nečekaně přišel o plánovanou roli ve zrušeném muzikálu Robinson.

Půjde zpěvák doma do sebe a začne se o domácí povinnosti kolem dcery dělit se svou ženou, nebo si najde jiný útěk?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...