Proč Rottrová zahodila snubní prsten?

Pouhých šest měsíců po svatbě se zpěvačka Marie Rottrová (75) zbavila svého snubního prstýnku! Na jejím levém prsteníčku tak není ani stopa po svatbě s životním partnerem Milanem Říhou (59), která proběhla loni v létě v malé vesničce Neratov v Orlických horách.

Také vás může zajímat ...

Ani ve společnosti se spolu už moc neukazují. Zpěvačka se většinou objevuje spíše se svojí snachou Tamarou. Navíc prožili novomanželé první společné Vánoce na kordy, když Marie chtěla odcestovat za teplem do Austrálie za synem a Milan toužil zůstat v pohodlí domova.

Všechno tak nasvědčuje krizi. Chystá se snad zpěvačka k razantnímu kroku a postupně se tak zbavuje všech věcí, které jí manžela připomínají? Nebo je všechno úplně jinak? Může snad za sundání zlatého kroužku zraněná ruka, kterou si zpěvačka poranila pádem loni před Vánocemi a kterou stále doléčuje ortézou? Kdo ví!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...