Proč s ní žádný chlap nevydrží

Herečka ze seriálu Modrý kód MARIKA PROCHÁZKOVÁ (45) má na muže očividně smůlu. Už delší dobu nezažila vážný vztah a ji samotnou to nejspíš začíná mrzet.

Už celkem dlouho se nikde neukázala po boku stálého a milujícího partnera. Herečka Marika Procházková (45), která září v seriálu Modrý kód, by ráda zažila lásku jako z románu. Bohužel se jí nedaří najít si toho vhodného adepta.

Také vás může zajímat ...

Nebo přesněji – udržet si ho. Párkrát už se ve společnosti neznámého muže ukázala, ale vždy to „zazdila“ tím, že je to buď kamarád, kolega nebo jen starý známý. Veškerou chemii tím ihned popřela a dotyčný z toho ne vždy musel mít radost. Třeba byly jeho představy o Marice jiné, ale ona je touto větou doslova roztříštila.

Přesně ví, co chce

Jelikož Procházková není žádná nevycválaná puberťačka, o svém budoucím partnerovi má jasnou představu. Pravděpodobně musí mít touhu založit si rodinu a usadit se. Protože to je přesně to, po čem Marika momentálně touží. Ráda by se co nejdřív stala maminkou, ale obavy v ní vzbuzuje její věk.

Rodit po čtyřicítce už sice dnes není nic neobvyklého, ale i tak má Procházková strach, aby vše proběhlo v pořádku.

To bude možná kámen úrazu všech jejích potenciálních vztahů. Zkrátka už od začátku asi příliš tlačí na pilu. Jejím hlavním tématem mají být děti, rodina a usazení se. Jenže to každého nápadníka vyděsí. Kdo by chtěl hned v začátcích vztahu řešit děti?

Kamarádky jí chtějí dát lekci

I její kamarádky a kolegyně ze seriálu Modrý kód by ji rády viděly konečně šťastnou. Možná mají v plánu Mariku zatáhnout do baru na nějaký pořádný lov mužů. Otázka však je, jestli s tím Procházková bude souhlasit. Přece jen hledá muže, který bude spíš rodinný typ, a ne nějakého večírkového krále.

Její kamarádky se jí ale zřejmě nebudou ptát na souhlas a zkrátka ji přemluví, aby s nimi šla. Kdoví, třeba se jim skutečně povede najít Marice jejího prince na bílém koni. Alespoň tak pozná dosud neprobádané vody. Zatím totiž asi hledala hlavně mezi slavnými kolegy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...