Proč s ní žádný muž nedokáže vydržet?

Svůj poslední vztah tajila do poslední chvíle. Ivana Jirešová (42) má zkrátka na chlapy pořádnou smůlu. Nejprve se po roce vztahu rozcházela s podnikatelem Milanem Štědrou (36) a nyní i se svým kamarádem, jak ho do poslední chvíle nazývala, s Mužem roku 2018 Jiřím Kmoníčkem (24).

Minulý rok spolu totiž byli viděni hned několikrát a rozhodně jen jako obyčejní kamarádi nepůsobili. Dokonce ani lidé z jejich okolí si nemyslí, že by v jejich vztahu zůstalo jenom u přátelství. Kmoníček má podle všeho slabost pro starší ženy a s Jirešovou se už nějaký ten pátek znají.

Také vás může zajímat ...

I mladším mužům má co nabídnout

Rovněž se objevila i taková informace, že se Jirešová rozešla se Štědrou právě kvůli Kmoníčkovi. Zřejmě totiž randila s oběma najednou, až jednoho dne jí Štědra na podvod přišel a ona se tak musela smířit s tím, že už nebude mít dva muže, ale pouze jednoho. Pro Štědru to ale byl velký šok.

Šušká se, že dlouho nemohl herečce přijít na jméno, a to i tehdy, když ho prosila o odpuštění a doufala, že se k sobě zase vrátí. Románek s Kmoníčkem totiž brala spíše jako povyražení a ujištění se, že rozhodně ještě není k zahození a má i o mnoho let mladším mužům stále co nabídnout.Netušila však, že se do ní Kmoníček skutečně zamiloval.

Problém byl ale v tom, že pro herečku není nic důležitějšího než její dcerka Sofie Frida (14).

Vztah raději tajila

Ne každý muž je ochotný se přes tento fakt přenést.Když nějakou ženu miluje, chce ji mít jen pro sebe. Jenže Jirešová nepatří mezi ženy, které by dovolily muži, aby je vlastnil. Navíc má kromě své dcery i mnoho zálib. Například jógu. A také práci.

S Kmoníčkem však dlouhé měsíce vycházela a všechny neshody se jim dařilo překonávat.Až před Vánoci došlo ke zlomu, a to, proslýchá se, kvůli tomu, že s ním nechtěla trávit vánoční svátky a odjet s ním do teplých krajin.

Ačkoli to, že spolu tvoří pár, nikdy nepotvrdila, existuje dostatek známých a kolegů z Kmoníčkova okolí, kteří jejich bývalý vztah potvrdili.A jakmile se Ivana Jirešová s Mužem roku rozešla, její první roky opět, jak se tvrdí, vedly ke Štědrovi. Ale ani napodruhé neuspěla. Zřejmě si uvědomila, jak moc pro ni byl podnikatel důležitý.

Odděluje práci od soukromí

Mnozí z těch, kteří herečku znají skutečně dobře, tvrdí, že problém, proč je herečka sama, je přímo v ní samotné.Sebe, svou dceru a práci staví vždy na první místo a nedokáže ustoupit ani o píď. Navíc nechce míchat osobní a pracovní život, a tak odmítá se svými partnery chodit do společnosti a představovat je svým kolegům.

Její dcerka je pro ni vším, ale otázkou zůstává, zdali o to Sofie skutečně stojí, protože i vrabci na střeše si štěbetají o tom, že má mnohem blíže ke svému otci, kterým je novinář Ondřej Höppner (55), jenž svou dceru rovněž zahrnuje veškerou láskou, ale zároveň jí dává takovou volnost, jakou čtrnáctiletá dívka vyžaduje.

A té se podle všeho od matky nedočká. Ta o ni má takovou starost, že jí činí problém dcerku pustit i s kamarády do kina.

Nemá příliš peněz nazbyt?

Objevil se však i názor, že herečka je vůči mužům příliš majetnická.Vždy je chce vlastnit celé a v ničem není ochotná ustoupit, na druhou stranu ale není ochotná ustupovat v tomto ohledu můžům, když oni chtějí to samé po ní.

Zdali je to však pravda, nebo jenom konspirační teorie zlých jazyků, je otázka.Kromě milostných záležitostí však herečku v současnosti trápí i něco jiného, a sice práce.

Kdysi totiž bývala hvězdou oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale poslední roky její sláva tak trochu opadla.A tak se Jirešová snaží uchytit se jinde, doteď se jí to příliš nedaří.

Zatímco v roce 2019 hrála v jednom filmu a několika seriálech, na rok 2020 nemá naplánováno téměř nic kromě několika divadelních her.Jenže divadlo jí neposkytuje takový příjem, aby si mohla vyhazovat z kopýtka. Naopak.

Podle názorů jejích kolegů teď musí šetřit, kde se dá. Rovněž se proslýchá, že jejím velkým snem je podívat se na pár týdnů do Indie a praktikovat v tamních chrámech jógu.Jenže i na to je zapotřebí spousta peněz, které nyní zřejmě nemá.

Pořád doufá, že bude lépe

Konec starého a začátek nového roku však strávila alespoň na horách se svou kamarádkou a kolegyní Lindou Rybovou (44), o které se také mluví jako o ženě, jež má ve svém současném vztahu Davidem Prachařem (60) velký problém a stojí jen krůček od rozchodu.

Možná si jen obě potřebovaly vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky. Ačkoli se nyní Ivana Jirešová snaží na veřejnosti mezi lidmi tvářit, jako že se nic neděje a že je šťastná a spokojená, nikdo jí to příliš nevěří.

Známkou toho, že se s ní děje něco špatného, totiž podle všeho bývá i to, že rychle zhubne. A kdo ji v nedávné době viděl, jistě potvrdí, že herečce by prý kilo navíc rozhodně neuškodilo. Ba právě naopak.

Zdali jí však dělají větší starosti milostné peripetie, nebo nedostatek práce, je otázka, na kterou znají odpověď jen její nejbližší. Její fanoušci však stojí při ní a poskytují jí psychickou oporu alespoň na sociálních sítích, kde se s nimi Jirešová snaží sdílet to hezké, co ji v životě potká.
Naopak to špatné se snaží potlačovat.

Doufá, že jednoho dne se na ni přece jenom usměje štěstí a konečně pozná muže, s nímž společně zestárne a budou si vzájemně oporou, nejlepšími přáteli i milenci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...