Proč s ní žádný muž nevydrží?

Má jasnou představu o své budoucnosti, ale žádný muž ji zatím nenaplnil. Moderátorka KRISTINA KLOUBKOVÁ (43) své partnery vždy zatlačila do kouta, čímž je tak vyděsila, že raději utekli.

Mnohé překvapí, že pro moderátorku Kristinu Kloubkovou (43) nebyla nikdy na prvním místě kariéra. Vždy toužila po tom, mít hodně dětí a manžela, o kterého se bude moct opřít.

Také vás může zajímat ...

Jediné, co se jí zatím vyplnilo, je to, že má dcerku Jasmínku (8), které by ale moc ráda pořídila sourozence. Její vztahy ale nikdy nedopadly dobře, protože její muži údajně nebyli připraveni ani na svatbu, ani na početí potomka.

A když se na ně Kloubková snažila zatlačit, vždy to mělo opačný efekt, a ona tak zůstala znovu na ocet.

Na dítě nebyl připravený

Její první velkou láskou byl zpěvák a herec Roman Vojtek (48). A vypadalo to velmi nadějně. Kristina ho zbožnovala a on zase zbožňoval ji. Ovšem byli oba ještě moc mladí a Vojtek zřejmě ještě neměl na rodinu ani veselku pomyšlení.

A tak měl nastat ten obávaný nátlak – Kristina po Romanovi měla začít požadovat zásnubní prstýnek a především miminko. Vojtek byl ale tehdy rozlítaný a otáčel se za každou sukní, zřejmě si nedokázal představit, že by se najednou musel vzdát všech těch bujarých večírků a pozornosti jiných žen.

Kloubková byla zase pravý opak. Romana na večírky posílala samotného, protože ji to nebavilo, dávala přednost domácí pohodě, a doufala, že svůj životní styl přehodnotí i Vojtek. Avšak se tak nestalo. V tu chvíli moderátorce došlo, že je čas se posunout zase o dům dál.

První manžel jí záviděl

Pak potkala charismatického hudebníka Alana Bastiena (49), kterého dokázala dotlačit až k oltáři. A zpočátku to vypadalo velmi slibně. Žili spolu šťastně, ale po čase začínala být Kristina čím dál slavnější.

Časem byla daleko známější než její manžel, kterého to mělo pěkně užírat. Nejspíš se nedokázal vyrovnat s tím, že je jeho žena výdělečnější a šikovnější, a neustále si na to měl stěžovat.

Kristina velmi rychle zjistila, že Alan rozhodně není muž, se kterým chce založit rodinu, protože ji nedokáže podpořit a být jí oporou. Po několika letech se rozhodla ho opustit, aby byla konečně šťastná s někým, kdo jí úspěch bude přát.

Konečně se dočkala

Po několika prohrách Kristině konečně svitlo na lepší časy. V Americe se totiž potkala se svým dlouholetým kamarádem, tanečníkem Karlem Moravcem (44). On žil tehdy v New Yorku a ona v Praze, proto mnoho lidí nedávalo jejich vztahu na dálku velké šance. Jim to ale skvěle klapalo.

Ke svatbě sice nedošlo, ale Kloubková se po Karlově boku konečně stala maminkou, což ji dělalo nesmírně šťastnou. Tehdy si říkala, že je to přesně krok tím správným směrem a její život se konečně začíná vyvíjet podle jejích představ. Pak ale nastal zlom.

Po pěti letech šel pár od sebe, a to opět kvůli tomu, že Kristina Karla tlačila do kouta. Vyžadovala po něm svatbu a také zoufale toužila po dalším dítěti. Moravec tomu všemu chtěl dát čas, ale Kloubková do něj tak dlouho ryla, dokud toho neměl plné zuby.

Jak dlouho jim to vydrží? Našel si tehdy jinou ženu a Kristinu opustil. Od rozchodu s Moravcem uplynulo už několik let a mezitím Kristina vystřídala několik dalších partnerů, se kterými to ale bohužel také neklaplo.

V současnosti žije po boku tanečníka Václava Kuneše (45), se kterým už se ale v minulosti několikrát rozešla. Tento neustále slepovaný vztah také nevypadá do budoucna zrovna nadějně.

Navíc Kuneš, stejně jako ostatní muži před ním, po dítěti ani svatbě netouží. Poučila se Kloubková ze svých starých chyb, nebo vyvíjí nátlak i na svého současného partnera?

Je už úplně v koncích?

Kloubkové tikají biologické hodiny jako o závod a na druhého potomka je tedy nejvyšší čas. Už ji štve, jak žádný muž není připraven na takový závazek, a nebaví ji poslouchat neustálé dětinské výmluvy. Jak se s tím srovná?

S Kunešem se snaží o svatbě a dětech bavit co nejvíc, ale zdá se, že jeho názor jen tak nezmění. Své vysněné velké rodiny se očividně jen tak nedočká a i ona sama se s tím možná začíná pomalu smiřovat.

Je jí totiž jasné, že nemá cenu na Václava tlačit, protože by od ní utekl stejně jako všichni před ním, a to by jistě nechtěla. Začínat nový vztah, v jejím věku a znovu od nuly, to už by nejspíš bylo opravdu nad její síly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...