Proč se dal Filip Renč na dietu?

Bojí se o své zdraví

Filip Renč.

Pro docela drastickou dietu se rozhodl režisér FILIP RENČ (50). Přestože sám tvrdí, že chce jednoduše zhubnout kvůli dobrému pocitu a začít žít zdravě, na druhou stranu také přiznává, že ho čeká velmi náročné období v práci a musí být v dobré kondici.

V listopadu má premiéru muzikál Mefisto, který režíruje, a tak podle svých slov bude až do té doby v divadle každý den na zkouškách. Jeho kolegové tedy už spekulují, jestli dietu náhodou nemá nakázanou od doktorů. Za posledních pár týdnů totiž shodil už několik kilo. Hodně sportuje, omezil jídlo a místo alkoholu teď pije převařenou vodu s mátou.

Že by šel takhle do sebe, zní sice skvěle, ale zřejmě za tím bude ještě něco.

Také vás může zajímat ...

Pokud to není jeho špatný zdravotní stav, jak se někteří domnívají, možná si Filip vyhlídl novou krásku, kvůli níž se snaží vypadat co nejlépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...