Proč se Dana Morávková odmítá léčit?

Zbytečný hazard se zdravím!

Morávková se snaží dostát svým závazkům.

Je poněkud paradoxní, že DANA MORÁVKOVÁ (45) hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě odhodlanou a zapálenou lékařku, které si kolegové cení zejména pro její precizní práci, a sama se v soukromí chová takhle nezodpovědně! Herečka se totiž svěřila, že když opravdu nemusí, nemarodí a raději nemoc přechodí. „Pokud není zbytí, tak i herec zůstane doma.

Ale věřte, mně se to opravdu moc často nestává,“ odhalila své soukromí Morávková. Nějaká rýmička ji prý ne- skolí. Možná za to vděčí své mamince, o které se často říká, že byla skutečný nezmar. A možná je příčinou její drsná sportovní průprava. V každém případě není příliš šťastné nemoci přecházet.

Dříve či později se totiž vrátí s mnohem větší silou.

Práce je přednější

Také vás může zajímat ...

„Snad to nezakřiknu, ale já na virózy netrpím. Mám zjevně tuhý kořínek,“ nechala se slyšet pobavená Dana, která se prý během zimního období dopuje vitaminy a hodně pije. Přesto prý občas „něco chytne“. V žádném případě ale představení neruší a neulehá do postele. Je šokující, jaký tip na vyléčení uvedla. Nejlepší recept na každou nemoc je podle ní jednoduše to rozchodit.

Na scénu prý nastupuje mnohdy i s antibiotiky a není rozhodně sama. Podobně riskují i její kolegové.

„Víme, že se to nemá, ale profese je často neústupná.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...