Proč se Eva Holubová hádá s manželem

Mohou za to její fotky

Eva Holubová zveřejnila intimní fotku s manželem.

Ještě před pár lety si EVA HOLUBOVÁ (57) střežila své soukromí možná až přehnaně. Tahle doba už je ale dávno pryč a se svými fanoušky se teď na sociálních sítích dělí o nejrůznější historky, zážitky, a dokonce i fotografie.

Jediný, kdo z toho není příliš nadšený, je manžel MIROSLAV, který o publicitu nikdy moc nestál. Přestože nemá profil na žádné sociální síti, dokonce ani svůj počítač, vždy se k němu prý dostane, že jeho drahá polovička opět vyvěsila jejich společnou fotku na internet, a je oheň na střeše. Obzvlášť když jde o výrazně soukromý moment, jako je například líbání.

Eva se ale v této nové roli cítí dobře, snad tomu napomáhá i fakt, že vypadá nejlíp ve svém životě, a tak se zkrátka ráda ukazuje.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...