Proč se hádají?

Hádá se s otcem? Kvůli tomu, že zpěvačce Martě Jandové (46) letos v létě zrušili všechny koncerty v Německu, má volného času na rozdávání. A tak tráví léto na venkově, ve Stříbrné Skalici, společně se svým manželem Miroslavem Vernerem (43), jejich společnou dceruškou Maruškou (7) a otcem Petrem Jandou (78).

Po několika měsících společného soužití ale mají jejich vztahy dostávat trhliny. Ačkoli si Marta se svým otcem vždycky rozuměla, nyní se údajně začínají v mnoha názorech rozcházet.

Také vás může zajímat ...

Zažívají po dlouhé době ponorkovou nemoc?

Hlavně tehdy, když má Marta stát na straně otcovy mladičké manželky Alice (38). Věkově k sobě totiž mají blízko. Janda se ale podle všeho má při hádkách cítit ukřivděně, a tak se zřejmě čas od času stane, že ani s dcerou, ani s manželkou, nemluví a všichni mají tichou domácnost.

Stěhovat se však Marta odtamtud rozhodně ještě nechystá. Je ráda, že má svého otce pod dozorem. Už totiž není nejmladší a sám se o celé venkovské sídlo starat nemůže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...