Proč se ho chtějí diváci zbavit?

Přestože Rudolf Hrušínský (73) mladší v seriálu Ulice působí již od samého začátku, reálně hrozí, že o svou roli Vlastimila Peška brzy přijde.

Televizní diváci se totiž domnívají, že je v seriálu jaksi „navíc“ a už není důvod, aby v něm hrál i nadále. „Ten dědek už mi leze krkem. Jeho role je ohraná a nemá se kam vyvíjet,“ napsala divačka v internetové diskuzi.

Také vás může zajímat ...
Někteří lidé mají dojem, že už je v Ulici „navíc“.

A Hrušínský se tak může začít obávat, že přijde o práci. A také o stabilní příjem, přičemž si údajně ti nejlepší herci mohou přijít až na 30 tisíc korun za jeden natáčecí den. A pokud by tak měl být Hrušínský z nekonečného seriálu brzy vymazán, může to být pro jeho peněženku pořádně znatelná ztráta.

Pravdou ale je, že diváci si často uleví na účet některého z herců a kdyby měli producenti Ulice brát v potaz každou výtku, pak už by v seriálu asi nehrál kromě Jaroslavy Obermaierové (74) vůbec nikdo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...