Proč se Jandová zbavila svého psa?

Milovnice zvířat a psů obzvlášť, oblíbená zpěvačka Marta Jandová (43) se zbavila svého nejstaršího psího miláčka. Sedm let měla bílou fenku Parson Russel teriéra zvanou Katze, jednoho ze svých tří psů, kterému teď nemilosrdně ukázala dveře!

Temperamentní fenka se totiž nesnesla s dcerkou Maruškou (4). „Byla hodně nervózní a taková nesvá. Prostě jí Maruška asi nesedla,“ vysvětlila Marta. Malé dítě se ke psům prostě chová jako k hračkám, a zatímco pejsci – nalezenci z útulku Kašpar a Melichar to vydrží, fenka se po holčičce asi občas ohnala.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí Katze neskončila někde v nalezinci nebo dokonce v lese, ale u Martiny tetičky na vesnici a prý je tam šťastná. Marta byla nicméně viděna, jak se mazlí s buldočkem.

Že by doma přibyl po Katze ještě nějaký Baltazárek?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...