Proč se Jean-Claude stydí za syna?

Sám je spojovaný jen se samými kladnými hrdiny akčních filmů. Jeho nejmladší synáček se ale zřejmě moc nepotatil. I když se jednou objevili před kamerami spolu, na rozdíl od svého otce herce Jean-Clauda van Damma (57) je jeho syn Nicolas Van Varenberg (22) pořádné kvítko.

Srpnový soud ho totiž konečně usvědčil z útoku nožem na svého spolubydlícího. A to není jediný přestupek, kterého se dopustil. Kromě napadení a vyhrožování smrtí je navíc vinen z ničení cizího majetku a přechovávání drog. Není tak ani divu, že na svého potomka známý drsňák příliš pyšný není.

Také vás může zajímat ...

Ačkoliv se Nicolas nakonec ke všem svým obviněním přiznal, osud svého syna si asi Jean-Claude představoval trochu jinak. Nicolas má naštěstí vzhledem ke svému nízkému věku možnost vše napravit. Zatím byl totiž jeho nástup do vězení podmínečně odložen.

Bude to na vyškolení mladého násilníka stačit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...