Proč se jí zase vůbec nedaří?

Legendární zpěvačka BÁRA BASIKOVÁ (57) je jednou z nejznámějších českých umělkyň. Letos se jí ale znovu všechno sesypalo jako domeček z karet, navíc si přestala být jistá v tom, co dělá. Co za tím stojí?

Není pouze popovou zpěvačkou, ale také muzikálovou stálicí. Vydala několik alb a vyšplhala se na vrchol pěveckého žebříčku. S postupem času svoji práci ale omezovala. Chtěla si prý také odpočinout. Teď ale přišla nabídka, která se neodmítá, show Tvoje tvář má známý hlas.

Také vás může zajímat ...

Bára Basiková (57) má za sebou už několik soutěžních kol a až nyní si uvědomila jednu zásadní věc. O co jde? Bára je velkou milovnicí mužů a nikdy nechtěla zůstat úplně sama.

Vztahy jí nevyšly

To dokazuje i to, že se celkem třikrát vdala, ani jednou jí to ale bohužel nevyšlo. Poslední manželství ztroskotalo před dvěmi lety. S hercem a producentem Petrem Polákem (41) společně vychovávali syna Theodora (11).

Do konce loňského roku byla legenda sama, jenže pak jí nečekaně do života vstoupil někdo, s kým byla údajně šťastná. O koho ale šlo, neprozradila. Radost z nového vztahu jí ale moc dlouho nevydržela. Bára totiž nedávno přiznala, že už je zase sama.

„Byli jsme spolu jen osm měsíců, ale byla to krásná láska,“ dodala k tomu smutně. V té době přišla jako na zavolanou nabídka na účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas. Zpěvačka tak měla alespoň nějakou náplň a nemusela myslet na bolestný rozchod. Jenže to, na co se původně tak těšila, se brzy proměnilo v noční můru.

Přestala to zvládat?

Těžká choreografie, nové texty písní, které ani nezná, a k tomu všemu ještě herecká průprava. Tím musí Basiková procházet každý den. A tak není asi velkým překvapením, že už toho má mít Basiková plné zuby a pociťuje psychickou, ale i fyzickou únavu.

Někdo z ostatních soutěžících měl údajně říct, že na to zkrátka už nemá. Původně do projektu nastoupila, aby přišla na jiné myšlenky.

Je finančně na dně

Vypadá to ale, že to není jediný důvod. Zhruba před půl rokem se Bára ocitla ze dne na den bez práce. Nebýt jejích dcer, nejspíš by to ani nezvládla. Neměla totiž zřejmě ani na rohlík. „Finančně mi pomohly. Jsem jim za to vděčná a modlím se, aby se už nic takového nikdy neopakovalo,“ svěřila.

Zdá se tak, že účast v jednom z největších pořadů u nás vzala jen kvůli penězům. Ještě se vše tak zcela nevrátilo do normálu, tudíž pár koncertů by ji moc nezachránilo. A jak všichni moc dobře vědí, v tomto pořadu se netočí malé částky.

Závidí svým mladším kolegům?

V zákulisí soutěže má také kolovat, že Bára údajně závidí ostatním. Přece jen většině z nich to jde úplně samo. Všichni jsou ale prý rádi, že mají Báru mezi sebou, a snaží se jí pomáhat, jak jen mohou. Basiková má tedy velké štěstí, že má kolem sebe tak skvělý kolektiv lidí. To jí snad dodá sílu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...