Proč se jim manželství rozpadá před očima?

Už jim to nefunguje jako dřív, společné chvíle si nedokáží užít.

Být nejenom dobrými rodiči, ale i partnery bývá leckdy pořádným oříškem. Zvláště pak, pokud se manželský pár žene i za úspěšnou kariérou. Michaele Tomešové (29) a Romanovi Tomešovi (32) se v umělecké branži nebývale daří. Michaela září v seriálu Sestřičky Modrý kód, Roman zase ve Slunečné.

Ačkoli ale mohou být v tomto ohledu maximálně spokojeni, bohužel se zdá, že vysoké pracovní nasazení postupně ničí jejich láskyplný vztah.

Také vás může zajímat ...
Času sami pro sebe už mají jen opravdu málo.

Nemají na sebe vůbec čas

Chvíle, které tráví jen sami dva ubývají obrovskou rychlostí a bohužel se zdá, že jejich manželství upadá do čím dál většího stereotypu. A když už jim to časově vyjde a oba jsou večer doma, většinou jsou tak vyčerpaní, že ačkoli plánují romantickou večeři, nevyjde jim to. „Usneme dřív než děti,“ přiznala Tomešová, která to zatím bere s humorem.

Už to není jako dřív

Ovšem možná si ani neuvědomuje, jak moc velký dopad to může na manželství do budoucna mít. Ačkoli jsou oba ukázkovými rodiči a svým synům Kristiánovi (3) a Jonášovi (2) se snaží věnovat maximum času, jako partneři už delší dobu evidentně nefungují.

Sice mají podobnou práci, jsou naladěni na stejnou vlnu, ale přesto to vypadá, že se pomalu jeden druhému odcizují. A i když to zatím nevnímají a snaží se hlavně na sociálních sítích působit jako dokonalý pár, brzy je to může dostihnout.

Když se totiž někdy konečně dostanou ven bez dětí a budou mít možnost si užít jede druhého, může se stát, že si nebudou mít co říct a zjistí, že už je vlastně spojují jen synové. A to většinou bývá začátkem konce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...