Proč se Machálková strachuje o sebe i o syna?

Zpěvačku Leona Machálková (49) se v noci budí hrůzou! Co za tím stojí? Od smrti jejího bývalého partnera Bořka Šípka (+66) a otce jejího syna Artura (13) si totiž daleko více uvědomuje, že veškerá zodpovědnost za dospívajícího syna je už pouze na ní.

Také vás může zajímat ...

A tak pověsila na hřebík veškeré divoké, adrenalinové sporty a ani lítání na jejích milovaných lyžích už jí tak nic moc neříká! „Já už jsem viděla spoustu ošklivých pádů, ale naštěstí se mi to vyhnulo.

Už nepotřebuju mít adrenalin za každou cenu. Takže nikde už nechci riskovat své zdraví nebo dokonce život. Potřebuji se starat hlavně o syna a pracovat,“ uvedla Leona, která se synem tráví veškerý svůj volný čas. Nepřehání to ale trochu zpěvačka? Nenechá to zajít tak daleko, že by se zavřela doma a vycházela jen kvůli své práci?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...