Proč se nemají rády?

Jedny z hlavních a oblíbených postav seriálu Slunečná, EVA BUREŠOVÁ (27) a LUCIE POLIŠENSKÁ (34), si na začátku padly do oka a zdálo se, že jejich přátelství nemůže nic rozdělit. A přece se tak nejspíš stalo.

Je to už zhruba rok a čtvrt, co se tvůrci pustili do natáčení úspěšného primáckého seriálu Slunečná. Tam vsadili na jistotu a do hlavních rolí obsadili Evu Burešovou (27) a Lucii Polišenskou (34). Z těch udělali kamarádky nejen ve Slunečné, ale i mimo kamery. Tedy alespoň to doteď tak vypadalo. Co se stalo tak strašného, že spolu mluví už jen na place?

Také vás může zajímat ...

Začala dostávat více nabídek

Sympatická Eva, která je se svou rolí nadmíru spokojená, začala mít díky seriálu velmi pestrý pracovní život. Splnilo se jí to, po čem tak dlouho toužila. Začala dostávat víc a víc pracovních nabídek, za normálních okolností hraje v několika divadlech, usedla také do poroty show Tvoje tvář má známý hlas.

Díky tomu ji na sociálních sítích začalo sledovat a podporovat více fanoušků. Burešová se tak, skoro po roce, stala jednou z nejznámějších a nejvyhledávanějších hereček. A nejspíš právě tohle bude tím hlavním důvodem, proč od ní najednou dala Lucie ruce pryč.

Závidí jí úspěch?

Rázná a vtipná Lucie takové štěstí bohužel nemá. I když je to také skvělá herečka s velkým smyslem pro humor, tak žádaná jako její kolegyně rozhodně není. „V současné době pracuji jen pro seriál Slunečná. Víc závazků nemám,“ svěřila se.

Mezi jejími kolegy se proslýchá, že má údajně Evě její slávu závidět a nemají spolu už několik týdnů mluvit. Přestala se s ní bavit jen proto, že má více kšeftů? Lucie se dříve svěřila s tím, že se bojí, aby ji kvůli její postavě ještě někde chtěli.

Navíc se hovoří o tom, že má Polišenská co nevidět seriál opustit. Zda to je ale kvůli Evě, to se zatím neví. Byla by ale škoda, kdyby odešla jen ze závisti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama