Proč se Řepka stále naváží do bývalky?

Bývalý český fotbalový obránce Tomáš Řepka (44) opět hází jednu špínu za druhou. Tato svérázná osobnost je v poslední době téměř synonymem pro slovo pomsta. Ženy po jeho boku to s ním nikdy neměly jednoduché. Nedokázal být moc dlouho věrný, věci řešil jako cholerik s neustálým křikem a nadáváním. Teď vydal další knihu, která uráží a ponižuje jeho druhou exmanželku Vlaďku Erbovou (37).

Proč už ji chuděru nenechá konečně na pokoji?

Také vás může zajímat ...

Nazval ji Hitlerem!

Vlaďku Erbovou, ve své knize Kapitán – na kdyby nehraju, bezmyšlenkovitě uráží a popisuje ji jako tu nejhorší ženskou pod sluncem. Nadávkami rozhodně nešetří! Napsal o ní dokonce, že je patologická hysterka, diktátor, jemuž se musel neustále přizpůsobovat a pokud něco chtěl, musel se vždy zeptat. Zašel i do takového extrému, že manželství s ní srovnával s Hitlerovým tažením vojsk.

Jeho nynější partnerka Kateřina Kristelová (38) to bere s humorem a s jeho slovy plně souhlasí! Erbová hledá oporu a bezpečí ve svém novém partnerovi, hokejistovi Michalu Gulašim (32).

Ten jí v této době, kdy je pod palbou urážek, nadávek a snaží se nezhroutit z psychického teroru Řepky, drží nad vodou.

Stále musí čelit psychickému tlaku

Erbová se dokonce zmínila, že by se svým novým partnerem měla ráda svatbu. Za 4 roky, co se znají, zažili mnoho těžkých zkoušek. A jednou stále procházejí. I když je šťastná, stále žije ve strachu, s čím ještě expartner přijde. Životní následky to v ní už zanechalo. Řepka stále mluví o tom, jak má krásný a spokojený život. Jak je rád za Kristelovou, že to je žena jeho života.

Proč potom neustále hází špínu na druhé a řeší jejich životy? Nechce s tím už přestat a věnovat se naplno své přítelkyni Kačence?

Co mu ještě chybí k naprostému štěstí, aby všem dal konečně pokoj?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama