Proč se Rosákovi manželka Jiřina začala vysmívat?

Díky Boyardu je i dnes v nebezpečí.

Představitel ctihodného otce Fury z oblíbené televizní soutěže Pevnost Boyard Jan Rosák (70) je sice uznávaným moderátorem, ale doma asi zrovna moc respektu nepobral. To je vidět i na jedné z jeho sociálních sítí, kde si z něho jeho manželka Jiřina (61) dělá téměř u každé uveřejněné fotky srandu.

U snímku starého snad padesát let například napsala: „Takový to byl koloušek u maminky.“ Je tak k smíchu nejen doma, ale před celým národem. Přitom jsou spolu už dlouhých 40 let a jeho žena musí dobře vědět, co si může dovolit. Nezašla ale tentokrát až moc daleko?

Také vás může zajímat ...

Touží tajně po jiném životě?

U jejich vlastní svatební fotografie si zase neodpustila poznámku: „Proč jsem neměla dlouhé bílé šaty a proč jsem si proboha vzala toho rumunského běžence? Musela jsem být zfetovaná.“ Servítky si tedy Jiřina se svým mužem rozhodně nebere. Lituje snad opravdu trochu toho, že si ho vzala? Ještě v létě při oslavě Honzových jubilejních sedmdesátých narozenin spolu přitom tančili ve sklípku.

Jan se nemůže divit takovým komentářům, když se rozhodl ukazovat všem na odiv.

A s kousavými poznámkami rozhodně nezůstává pozadu.

Stále uniká před nebezpečím

Přiznal třeba, že se brali v té době kvůli penězům a nějaké půjčce. Jinak si nepotřebuje nic dokazovat. A to ani v partnerství, ani v sexu. Je to pravda, nebo si ještě vezme příklad ze svého bratra, který žije ve Švýcarsku a je už popáté ženatý? Co se totiž věku týče, připadá si prý pořád mladý. A života si umí vážit. Sám kdysi bilancoval na hranici smrti se soutěží Bingo.

Tenkrát mu někdo vyhrožovat, že odpálí ateliér v době, kdy měl vysílat. O moderování v pořadu tehdy přišel kvůli Pavlu Fantyšovi (44), který důmyslné losování her manipuloval a ještě se napakoval dvaceti sedmi miliony. Teď ale spadla klec a Honza má aspoň zadostiučinění. „Konečně ho čapli. Chodily dopisy, kde mě lidé titulovali grázlem a hanlivými slovy.

Dostal jsem i osobního strážce,“ vzpomíná.

Vyhledává ho snad záměrně?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...