Proč se s ní nedá doma vydržet?

I když to na sobě herečka ze seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) nedává vůbec znát, neexistuje pro ni nic důležitější než je její rodina. „Jsem takový pečující typ, taková kvočna,“ přiznala Tereza.

Bohužel ačkoli se pro ni blaho manžela Herberta Slavíka (57) a syna Samuela (24), sama postupně uznává, že to někdy s péčí přehání a začíná to osoby v jejím okolí štvát. „Někdy je ten můj pečující přístup možná až k nesnesení,“ přiznává herečka s tím, že se to postupem času snaží omezovat. Aby na to ale nebylo pozdě.

Také vás může zajímat ...
Manžel a syn jí mají občas plné zuby.

Došla už synovi trpělivost?

A možná právě to byl důvod, proč před časem ze společného příbytku odešel Samuel bydlet do vlastního. A možná právě ta přehnaná péče byla jedním z důvodů, proč si pobyt v „mama hotelu“ její syn neprodloužil.

A i proto je možné, že se snaží se svým chováním Tereza něco dělat. Pokud totiž právě to byl důvod, proč syn opustil rodné hnízdo, možná se začíná pomalu bát, aby její přehnaná péče neměla časem negativní vliv na letité manželství se Slavíkem.

Manžela si chce udržet za každou cenu

Vždyť právě po jeho boku je Tereza šťastná a spokojená už čtvrt století a kdyby se jí měl vztah rozpadnout, mohlo by jí to dostat na úplné dno. A jelikož jí tak záleží na harmonických vztazích v rodině, je to to poslední, co by si přála.

A i proto pracuje na tom, aby přestala být doma tak k nesnesení a místo neustálého uklízení, vaření a otázek co kdo potřebuje, si tak třeba jen sedla na pohovku a odpočinula si.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...