Proč se slavní bratři drsně rozhádali?

I když se hlava klanu Vágnerů, skladatel a producent Karel Vágner (77) snaží všechny své děti podporovat stejnou měrou, mezi jeho potomky z různých manželství vznikají napjaté vztahy.

Ačkoliv rybář Jakub Vágner (38) poslední měsíce zářil ve StarDance, kde si vytancoval bronzové místo ve finále, jeho bratr Josef Vágner (29) na žádný z živých televizních přenosů nikdy nedorazil.

Také vás může zajímat ...

Přesto, že například mladší Tereza Aster Vágnerová (27) téměř pokaždé seděla v publiku mezi diváky a svému bráchovi Jakubovi a jeho krásné tanečnici Michaele Novákové (25) držela palce. Vysvětlení muzikálového herce a zpěváka Josefa tomu nasvědčuje.

„Jakub mi nezavolal, nenapsal, tak jsem se mu ani nevnucoval,“ uvedl zklamaně Pepa. „Já jsem tam nebyl asi chtěný,“ pokrčil rameny . „Nemáme si pořádně ani co říct,“ prozradil. Nezanechal tak žádné pochyby o tom, jak to v rodině mají.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...