Proč se směje bývalému?

Trvalo to celkem dlouho, než šli oficiálně od sebe a předcházely tomu nekončící hádky a praní špinavého prádla na veřejnosti. Teď už je ale bývalá modelka Agáta Hanychová (35) s rozchodem s Jakubem Prachařem (36) smířená a těší se, až bude znovu svobodnou ženou.

Před pár dny se ukázala na veřejnosti a neváhala prozradit ohledně jejich rozvodu víc. Vše už se má blížit ke zdárnému konci a je to na ní vidět. Už dlouho nevypadala takhle spokojeně a šťastně. Dorazila bez mužského doprovodu, což signalizuje, že si od chlapů dává asi na chvíli pauzu.

Také vás může zajímat ...

Šokovalo ji to

Nezapomněla si ale pořádně rýpnout do skoro exmanžela Prachaře a modelky a jeho bývalé přítelkyně Denisy Dvořákové (29). Jak totiž přiznala, celý jejich vztah se jí zdál hodně směšný. Nejspíš mu tak vracela jeho posměšky, kterými rozhodně nešetřil, když začala randit s jinými muži.

Když se dal Jakub dohromady s Denisou, Agátu to dost překvapilo. Začali spolu randit totiž téměř hned po tom, co se s manželem dohodli na rozchodu. Divila se, jak na to Jakub může mít žaludek, a podle ní není zdravé skákat z jednoho vztahu do druhého, navíc když se jednalo o manželství, které trvalo několik let a jsou v něm děti.

Nedokáže držet jazyk za zuby

Sama sice také vystřídala víc partnerů než většina, dala si ale s novou láskou trošku načas. Navíc zkritizovala i fakt, že Dvořáková údajně nechtěla mít nic společného s malou Miou (2). Je sice jasné, že to není její dítě, mohla se ale kvůli Jakubovi trošku překonat.

K aktuální situaci se samozřejmě nezapomněla vyjádřit ani Agátina maminka Veronika Žilková (58), která je velmi upovídaná a často na svou dceru práskne i něco, co by neměla. Tentokrát si Veronika sypala popel na hlavu za to, jak hrozným příkladem své dceři byla, co se vztahů týče.

Jako kdyby si dávala za vinu, že se Agátino manželství s Jakubem rozpadlo. Podle ní by se rozvody dít neměly. Zároveň ale pochválila jak svou dceru, tak i zetě, protože zatím se jim daří být dobrými rodiči.

Hanychové už ale nejspíš přetekl pohár trpělivosti. Už několikrát maminku upozorňovala, aby o jejím soukromí nemluvila na veřejnosti. Žilková ale zkrátka nedokáže držet jazyk za zuby, což Agátě pije krev. Údajně se kvůli tomu už měly mnohokrát pohádat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...